Zajęcia adaptacyjne dla dzieci

• 2024-03-05

Zajęcia adaptacyjne

Bardzo serdecznie zapraszamy na zajęcia adaptacyjne dla dzieci ubiegających się o przyjęcie do przedszkola.

Zajęcia będą odbywały w naszym przedszkolu raz w tygodniu w każdy poniedziałek od dnia 11 marca do 20 maja w godzinach od 16.30 do 17.30.

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Prosimy o przyniesienie ze sobą obuwia na zmianę dla dziecka oraz  podwieczorku, (soczek ze słomką i owoc), który dziecko zje podczas spotkania.

• 2024-02-16

Rekrutacja do przedszkoli rozpocznie się 5 marca br. i będzie prowadzona z wykorzystaniem elektronicznego systemu rekrutacji.

Wszelkie informacje dotyczące rekrutacji dostępne są w zakładce dla Rodziców a także na stronie Biura Edukacji: https://edukacja.um.warszawa.pl/aktualnosci5

Standardy ochrony małoletnich

• 2024-02-15

Drodzy Rodzice,

W naszym przedszkolu wprowadzono Standardy Ochrony Małoletnich, które opracowano w celu zapewnienia bezpieczeństwa dzieciom oraz eliminowania potencjalnych zagrożeń.

Dokument znajduje się na stronie internetowej placówki w zakładce dla Rodziców i jest  także dostępny dla wszystkich zainteresowanych na tablicy w holu przedszkola.

Dzieci zostały zapoznane z wersją skróconąw graficznej formie.

Osoby z personelu przedszkola zostały przeszkolone w zakresie ochrony małoletnich przed krzywdzeniem, w tym rozpoznawania oznak nadużyć, jak również podjęcia odpowiednich działań  w przypadku wystąpienia zagrożeń.

Wolne miejsca dla dzieci 3 - letnich

• 2023-10-03

Uprzejmie informujemy, że w naszym przedszkolu są jeszcze wolne miejsca dla dzieci trzyletnich posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.

Zapraszamy do kontaktu

Tel: ( 22) 633 90 82

SZANOWNI PAŃSTWO

• 2023-09-06

Serdecznie zapraszamy Państwa na zebrania grupowe

12 września (wtorek)

GR. I – godz. 17.00

GR. II – godz. 17.00

13 września (środa)

GR. III – 17.00

GR. VI – 17.00

14 września (czwartek)

GR. IV – 17.30

GR. V – 17.30

Pobrane (1)

Procedura Przyprowadzania i odbierania dziecka z Przedszkola

• 2023-02-08

Drodzy Rodzice!

Bardzo prosimy o zapoznanie się z procedurą przyprowadzania i odbierania dziecka z Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi nr 288. Zapoznanie się z poniższą procedują proszę potwierdzić składając podpis w grupie, do której uczęszcza dziecko.

Szanowni Państwo,

• 2022-11-05

Od 18 listopada w naszym przedszkolu rozpoczynaja się zajęcia sportowe dla dzieci.

Zajęcia będą odbywały się w piątki.

Images (2)

• 2022-10-16

Dnia 18 października (wtorek) w naszym przedszkolu odbędzie się Dzień owocowo-warzywny.

W programie zaplanowane jest wspólne śpiewanie piosenek, recytowanie wierszyków, odgadywanie zagadek itp.

Zachęcamy Państwa do przebrania dziecka za wybrane warzywo lub owoc. Mile widziane również różnego rodzaju opaski lub akcenty owocowo-warzywne. Liczymy na Państwa kreatywność i pomysłowość.

Wszystkim przedszkolakom życzymy wspaniałej zabawy!!!

• 2022-09-25

Istnieje możliwość zakupu kalendarza na przyszły rok ze zdjęciem swojego dziecka lub zdjęcia w mniejszym formacie bez kalendarza.

W tym roku w przeciwieństwie do lat ubiegłych planujemy zapisy osób chętnych do zakupu zdjęć i kalendarzy. Można zamówić więcej egzemplarzy kalendarzy lub nie zamówić wcale. Zamówienie kalendarza jest zobowiązujące do jego zakupu, dlatego prosimy o rozważne decyzje w tej sprawie. Osoby, które nie zapiszą się nie będą miały możliwości zakupu, gdyż zdjęcia będą robione tylko tym dzieciom, których rodzice będą zapisani.

Zdjęcia są planowane pod koniec października lub na początku listopada.

Koszt takiego kalendarza to 40 zł. Koszt mniejszego zdjęcia bez kalendarza to 10 zł.

Na tablicy informacyjnej przy wejściu do przedszkola widnieje kalendarz z planowaną oprawą na ten rok.

Zapisy są prowadzone w grupach.

Images (1)

• 2022-09-25

Podobnie jak w latach ubiegłych w roku szkolnym 2022/2023 bedą prowadzone w naszym przedszkolu zajęcia "LABOLO" polegające na miłym i w przystępny dla dzieci sposób doświadczaniu przez eksperymentowanie. Zajęcia odbywają się raz w miesiącu w środy. Zajęcia są płatne (konto Rady Rodziców) a ich koszt uzależniony jest od liczby dzieci uczestniczących na zajęciach w danym dniu i wynosi około 7zł.